*** به روز رسانی وبگاه 25 بهمن 1396*** *** دهمین همایش بین المللی زبان شناسی- فراخوان مقاله*** *** چهارمین همایش زبانشناسی رایانشی- نتیجه داوری مقالات *** *** شماره 24 مجله زبان و زبانشناسی منتشر شد*** ***نشانی جدید دفتر انجمن*** ***فعال شدن سامانه جدید عضویت انجمن زبان‌شناسي ایران*** ***سامانه جدید مجله زبان و زبان‌شناسي*** *** فعال شدن درگاه پرداخت اینترنتی***
 
 
اخبار
 
     
 
1393/10/19
فعال شدن سامانه جدید عضویت انجمن زبان‌شناسي ایران

 
 
 

فعال شدن سامانه جدید عضویت انجمن زبان‌شناسي ایران

به اطلاع اعضا محترم انجمن زبان‌شناسي ایران می­رساند، سامانه جدید عضویت سایت انجمن  زبان‌شناسي ایران فعال شد.

اعضا قدیمی انجمن زبان­شناسی شایسته است هرچه زودتر با ورود به این سامانه به ویرایش، اصلاح و تکمیل اطلاعات شخصی خود اقدام نمایند. در این بخش تاریخ اعتبار عضویت اعضا درج شده و تمدید عضویت از طریق همین لینک امکان­پذیر است. افزون بر این، علاقمندان به عضویت در انجمن نیز می­توانند از طریق همین لینک با درج اطلاعات شخصی و پرداخت اینترنتی حق عضویت، به عضویت انجمن زبان­شناسی ایران درآیند.

 برای ورود به سامانه نخست باید در نوار گزینگان (منوی) بالای صفحه  گزینه‌ی عضویت را کلید زد و در صفحه بعدی و بخش ثبت‌نام اشخاص حقیقی تنها دو مورد از اطلاعات خواسته شده را وارد نمود. ترجیح دارد شماره‌ی عضویت و نشانی ای‌میلی که در هنگام ثبت نام ارائه شده (حتی اگر اکنون از آن استفاده نمی‌شود) وارد شود.

 

 

 

 
 
 
: منبع
 
     
 
 
 
     
 
 
جستجو در وبگاه
 
   
 
 
 
دسترسى سريع
 
 
   
 
 
 
 
فهرست پستی انجمن
 
 
     
 
براى دريافت اخبار انجمن زبان شناسى ايران پست الكترونيك خود را وارد كنيد و به فهرست پستى انجمن بپيونديد.
 
     
 
 
 
 
 
 
تعداد بازديدكنندگان : 3746690
 
 
 
كليه حقوق اين وبگاه متعلق به انجمن زبان شناسى ايران مى باشد.
استفاده از مطالب وبگاه با ذكر منبع بلامانع است.