*** به روز رسانی وبگاه 29 اسفند 1396*** *** شادباش سال 1397 *** *** دهمین همایش بین المللی زبان شناسی- فراخوان مقاله*** *** پنجمین همایش تحلیل گفتمان و کاربردشناسی- فراخوان مقاله *** *** شماره 24 مجله زبان و زبانشناسی منتشر شد*** ***نشانی جدید دفتر انجمن*** ***فعال شدن سامانه جدید عضویت انجمن زبان‌شناسي ایران*** ***سامانه جدید مجله زبان و زبان‌شناسي*** *** فعال شدن درگاه پرداخت اینترنتی***
 
 
ارسال مقاله
 
     
 

همکار گرامی

باسلام
به‌پیوست، مجموعه فایلی را بانام Guide for Preparing Articles به‌صورت فشرده دریافت می‌کنید. در این مجموعه‌ یک فایل به‌نام (Template) قرار دارد که قالب نگارش مقاله برای مجله زبان و زبان‌شناسی است و مقاله شما باید دقیقاً با همین قالب آماده شود. همچنین دو فایل قلم (Font) فارسی B Nazanin و قلم نشانه‌های آوانگاری IPA و نیز دو فایل نرم‌افزارِ فارسی‌نویسی برای درج نیم‌فاصله (فاصله مجازی) در درون واژه‌ها و نشانه‌های زیروزبری و امکانات دیگر فارسی نویسی گنجانده شده‌است. ابتدا فایل فشرده را در رایانه خود ذخیره (save) کنید و سپس با زدن یک کلید بر روی آن، آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس قلم‌ها و همچنین نرم‌افزار فارسی‌ساز را نصب کنید. برای اجرای نرم‌افزار فارسی‌‌ساز کافی است برروی نشانه صفحه‌کلید بانام keyboard layout.exe کلید بزنید.
خواهشمند است فایل مقاله کامل و بدون غلط خود را – که در محیط WindowsXP و با واژه‌پرداز Word2003 آماده می‌فرمایید ـ  به نشانی پست الکترونیکی مجله در وبگاه انجمن زبان‌شناسی:journal@lsi.ir ارسال فرمایید.

باتقدیم احترام
مدیریت مجله زبان و زبان‌شناسی

 
     
 
     
 
 
جستجو در وبگاه
 
   
 
 
 
دسترسى سريع
 
 
   
 
 
 
 
فهرست پستی انجمن
 
 
     
 
براى دريافت اخبار انجمن زبان شناسى ايران پست الكترونيك خود را وارد كنيد و به فهرست پستى انجمن بپيونديد.
 
     
 
 
 
 
 
 
تعداد بازديدكنندگان : 3844927
 
 
 
كليه حقوق اين وبگاه متعلق به انجمن زبان شناسى ايران مى باشد.
استفاده از مطالب وبگاه با ذكر منبع بلامانع است.